Svět zdraví GreenFit Zlín

S námi zdravě a hravě zhubne každý, i VY :-)

paniMetoda hubnutí Světa zdraví je založena na důkladné analýze vašeho zdravotního stavu a metabolického typu. Analýzou krve, pH organismu, fyzických i psychických dispozic a Ajurvédy získáte nejlepší postup, jak dosáhnout ideální váhy a zlepšení zdravotního stavu. Neexistuje totiž univerzální řešení pro všechny lidi stejné. V tomto je rozdíl mezi naší vědeckou metodou a šarlatány. 

166 352 kg zhubli klienti Světa zdraví na základě metody nutriční typologie. Přidejte se.

Jídleniček přesně Vám na míru a bez rizika

jidelnicekV našich poradnách je Vám k dispozici více než 100 kvalifikovaných odborníků v čele s Vědecko - lékařskou radou. S námi lze úspěšně zhubnout tuk a cítit se lépe . Více úspěšných případů najdete v našich Přibězích klientů.
Nyní můžete využít i již zmíněnou slevu 200,- na úvodní nezávaznou konzultaci se zárukou spokojenosti.
Stačí se
objednat online 

 

4 kroky vás dělí od perfektní postavy

Více informací, jak u nás probíhá, najdete zde: Jak to vše probíhá

Využijte akce -50% na konzultaci efektivního zhubnutí 

hubnuti-dietY

GARANCE SPOKOJENOSTI!! 
Pokud nebudete s konzultacÍ spokojeni, vrátíme Vám peníze zpátky!

 

V našich poradnách je Vám k dispozici více než 100 kvalifikovaných odborníků v čele s Vědecko-lékařskou radou..

Komplexní nutriční typologie je unikátní metoda vyvinutá předními českými lékaři a dietology v čele s panem RNDr. Petrem Fořtem, Csc., která umožňuje určení individuálního typu metabolismu (spalování). Na základě této jedinečné typologie je pak možné sestavit výživový plán a jídelníček tak, aby bylo docíleno optimálního zdraví a ideální tělesné hmotnosti.

Program využívá unikátní kombinaci tisíciletých zkušeností tradiční indické medicíny, celostní medicíny i poznatků západní medicíny. Nedílnou součástí je také biochemické vyšetření krve.

Komplexní nutriční typologie je výsledkem dvacetiletého studia, ověřeného praxí a představuje ucelený systém pro výživu každého člověka. Umožní Vám najít způsob stravování, který je pro Vás nejvhodnější. Díky tomu si budete moci jednoduše hlídat váhu, budete plni vitality a energie.

S námi nic neriskujete, jen získáváte :-)

DSC04828

 • odborný tým zkušených konzultantů
 • vědomostní zázemí předních českých lékařů a dietologů v čele s panem RNDr. Petrem Fořtem
 • Pokud nebudete s konzultací spokojeni, vrátíme Vám peníze zpátky!

banner-sleva-konzultace

Objednejte si online nezávaznou konzultaci a ušetřte 200,-
Zapište součet čísel 14 a 43
Odeslat formulář
 • Články a správném hubnutí a stravě

23 kg navždy dole
23 kg navždy dole

10 let jsem čekala na změnu
10 let jsem čekala na změnuJak jsem ve Zlíne konečně zhubla a změnila svůj životní styl

-30 kg ve Zlíne
-30 kg ve ZlíneJak jsem zhubla ve Světě zdaví Zlín 30 kg?

Píběh naší mámy
Píběh naší mámyPřed půl rokem jsme na mamce začínaly poznávat různé změny. Byla nápadně veselejší, sebejistější, aktivnější, ale to nejpodstatnější, byla najednou štíhlejší!

Zdravé hubnutí Zlín
Zdravé hubnutí ZlínJe možné zhubnout napořád? Tzn. bez jojo efektu? Pokud jste se rozhodli právě pro nás, tak věřte, že vše je možné. Svět zdraví GreenFit Zlín používá metodu komplexní nutriční typologie.

Zdravá výživa Zlín
Stále nevíte, co si pod pojmem zdravá výživa Zlín představit? Ve Zlíně je málo míst s profesionálním přístupem, kde se dozvíte vše potřebné o vašem zdraví.

Zdravá strava
Trápí Vás již dlouhé roky nadváha, přibrala jste po dítěti nebo tloustnete v důsledku změny životního stylu?

Zdravá dieta Zlín
Na internetu se dozvíte o několika typech diet a o všech se říká, jak jsou „zaručené“. Řekneme vám, že takové diety jsou téměř hazardem se zdravím ne-li se životem! Pokud si opravdu myslíte, že zdravá dieta neexistuje, tak se mýlíte.

 • Hubnutípro ženy

  Hubnutí pro ženy
  Taky máte své "ideální kalhoty" do který se vejít znamená krásu? S tím vám můžeme pomoci :-) Být štíhlá, dobře naladěná, aktivní a pozitivní - to vše souvisí s kvalitní a zdravou stravou, pohybem a prací na sobě. Vítejte v cestě za vaším lepším já..Číst více
 • Hubnutípro muže

  Hubnutí pro muže
  Dobře vypadat a skvěle se cítit je důležité. Pánové, hubnutí a zdraví životní styl je důležitý i pro vás :-) Vypdat lépe, cítit se lépe a být výkonnejší - to je vše máte na dosah!!!Číst více
 • Hubnutípro děti

  Hubnutí pro děti
  Děti jsou dnes vystavovány velkému množství nezdravých a ultrakalorických potravin. Naučíme vás i vaše děti jíst zdravě a pokud už máte nějaké to kilíčko navíc, pomůžeme vám zhubnout. Ale je to týmová věc - i vaše rodina musí být týmem a pak jde všechno :-)Číst více
 • Často kladené otázky
 • Musím používat doplňky stravy?

  Naše filosofie zní, že doplněk je od slova doplnit. Doplňky ani zázračné koktejly Vás nikdy nezhubnou. Užívání doplňků není rozhodně podmínkou. Avšak dobře vybrané, cílené doplňky Vám mohou pomoci dosáhnout výsledků rychleji s menší námahou a kvalitněji.Číst více
 • Jak často k Vám budu docházet?

  První 2 návštěvy probíhají zpravidla po týdnu, následně je vhodné absolvovat kontroly ve čtrnáctidenních intervalech tak, abyste měli možnost s Vaším specialistou postupné změny pravidelně konzultovat, a aby Váš specialista měl naopak pravidelnou kontrolu nad Vaším tělesným stavem.Číst více
 • Kolik mě to bude stát?

  Běžná cena vstupního vyšetření je 400Kč. Díky registraci přes naše webové stránky máte nicméně možnost získat 50% slevu. Zaplatíte tedy jen 200Kč. Vstupní vyšetření trvá 45-60minut. Na základě Vaší celkové tělesné i zdravotní diagnózy Vám náš specialista navrhne řešení určené přímo pro Vás.Číst více