Jak to vše probíhá

1. Krok / Vstupní vyšetření - podrobná tělesná diagnostika

Díky diagnostice na unikátním lékařsky certifikovaném přístroji získáte okamžitý přehled o stavu Vašeho těla - váha, poměr svalové a tukové hmoty, obsah vody v organismu, minerálů v kostech či viscerálního tuku. Dozvíte se svůj metabolický věk, tj. zjistíte, na kolik let se Vaše tělo ve skutečnosti cítí, a o kolik kilogramů byste případně měli upravit svou váhu.

Konzultace s nutričním specialistou

Náš odborník na výživu s Vámi probere Váš životní styl, zdravotní stav včetně užívaných medikamentů a především pak Vaše stravovací návyky, které jsou klíčem k udržení zdraví, vitality, jakožto i k dlouhodobé stabilizaci váhy. Získáte konkrétní dietické doporučení pro nápravu problémů a chyb ve Vašem jídelníčku, odnesete si konkrétní rady a doporučení pro zlepšení Vaší tělesné kondice a snížení váhy.

2. Krok / Test nutriční typologie

Analýza metabolické typologie se provádí formou dotazníku obsahujícího komplex otázek pojímajících informace o krevní skupině, pH Vašeho organismu, fyziognomii, zdravotním stavu včetně genetických predispozic, stravovacích návyků či psychických aspektů Vaší osobnosti. Vyhodnocení s pomocí počítače provádí certifikovaný specialista. Výstupem je určení Vašeho metabolického typu a s tím spojené doporučení vhodných potravin i těch, kterým byste se měli vyvarovat.

Následuje sestavení individuálního jídelního plánu.

Neobsahuje rizikové potraviny, tedy potravin, které Vašemu tělu nesvědčí, a naopak sestává z potravin, které Vám geneticky podpoří metabolismus, pomohou spalovat tuky, dodají Vám všechny potřebné živiny i energii. Plán je ušitý na míru, proto nebude obtížné jej dodržovat. Součástí může být i podrobné biochemické vyšetření krve (cholesterol, cukr, homocystein, ASLO, atd.) Toto vyšetření umožní naším specialistům lépe nastavit Váš plán pro zdravé hubnutí a získání kondice. Často Vás naši specialisté upozorní na rizika, o kterých jste možná nevěděli

3. Krok / Pravidelné konzultace s Vaším specialistou

Důležitou součástí zdravého hubnutí, bezbolestné "diety" a získání kondice jsou i následné konzultace a pravidelné kontroly. Podpora, motivace a praktické rady opravdových odborníků Vás budou provázet po celou dobu Vašeho programu.

Osobní a zcela diskrétní přístup je u nás samozřejmostí.

Naším cílem není naordinovat Vám nějakou krátkodobou a neúčinnou dietu či předepsat zázračné koktejly - ve zlínském Světe zdraví usilujeme o komplexní diagnózu Vašeho organismu s nalezením přirozeného a dlouhodobého řešení pro Váš organismus. Nebudete muset počítat kalorie, pečlivě odvažovat ingredience, ani hladovět. K optimálnímu zdraví i tělesné hmotnosti Vás naopak dovede nutričně vyvážená, pestrá a správně sestavená strava.

4. STAVTE SE NA KOMPLEXNÍ KONZULTACI SE SLEVOU 50%

banner-sleva-konzultace