Náš zlínský tým


S našimi klienty jsme ve Zlíně zhubli již více než 4500 kg.

Akreditovaný personál Světa zdraví GreenFit Zlín poskytuje profesionální péči v oblasti úpravy váhy, zvyšování kondice a prevence zdravotních obtíží. Všichni naši nutriční specialisté disponují odborným vzděláním v oblasti výživy člověka, absolvovali kurs a obdrželi certifikaci Nutriční typologie, prochází pravidelnými semináři a školeními s předními českými lékaři a odborníky na výživu v čele s RNDr. Petrem Fořtem, CSc. a neustále si zvyšují kvalifikaci tak, abyste dostávali jen ty nejlepší služby, a zároveň jste se u nás cítili jako mezi přáteli. Náš tým má kromě několikaleté zkušenosti také osobní zkušenosti.

 

Veronika Toboláková - asistentka

FullSizeRender-9
Sportu se věnuji již od dětství. Na základní škole jsem jezdila na různé soutěže, kde jsem reprezentovala naši školu. Od 15 let jsem začala s hasičským sportem, kterému se věnuji do teď, dále jsem začala se sportem dračích lodí, kde jsme jezdili na různé soutěže, těm se věnuji také pořád. Až v poslední době jsem se začala hodně věnovat a zabývat zdravému životnímu stylu.

Zdraví životní styl je pro mě velice důležitý. Myslím si, že lidé, kteří žijí zdravě se mají prostě lépe. Zdravé jídlo a pohyb nám dodává tu správnou energii a když máme to správné sebevědomí, tak zjistíme, že jsme ve všem mnohem úspěšnější. Proto jsem zvolila právě cestu ke Světu zdraví.

Velmi ráda plavu, chodím do posilovny a nebo si jen tak zacvičím. Mám ráda hudbu, kosmetiku a strašně ráda se věnuji včelařství.

Motto:

,,Život je těžká zkouška a jen ten, kdo jeho výzvu příjme, opravdu ví, co znamená žít“

Pavla Zelíková - specialistka

canvas3Zájem o přírodní produkty a zdravou výživu mě provází po celý život. Proto jsem největší část svého profesního života strávila ve firmě, zabývající se dovozem, produkcí a prodejem sypaných čajů a kávy. Vzhledem k tomu, že jsem postupem času cítila potřebu řešit svoji nadváhu, stále více jsem se snažila hlouběji poznávat principy správného stravování a s tím související způsoby zdravé redukce nabytečných kilogramů. 

Postupnou změnou životního stylu i za pomoci Světa zdraví se mi podařilo dosáhnout vytyčeného cíle. Tímto směrem jsem se poté rozhodla směřovat i své pracovní zaměření.

Pro naše klienty se snažím mít hodně pochopení sama velmi dobře vím, na jak složitou cestu se vydali. Snažím se jim proto být co nejlepším průvodcem i pomocníkem v jejich snaze o zhubnutí, aby na tento nelehký úkol nebyli sami. Velmi ráda cestuji, baví mě lyžování, tenis a joga. Ráda sleduji filmy, poslouchám hudbu a sympatie ke kvalitnímu čaji a kávě u mě přetrvává stále.

Motto: Překážky v nás vyburcují vlohy, které by za příznivých okolností zůstaly dřímat. (Charles Dickens)

 

Mgr. Tina Dobrovolská - specialistka

DSC05793 copyDSC05793 copyAutor: Vítek Schlesinger
Sportu a pohybu obecně se věnuji již od dětství. Na základní škole jsem cvičila v Sokole, kde jsem se naučila všestrannosti a v návaznosti na všestrannost jsem se začala věnovat volejbalu. Na gymnáziu jsem se už volejbalu věnovala na závodní úrovni a zůstala u něj až do vysoké školy. Během studia Univerzity Palackého v Olomouci Fakulty Tělesné Kultury se nároky na výkonnost podstatně zvýšily, ale mně k podání lepšího výkonu stále něco chybělo. Bývala jsem po tréninku abnormálně unavená, regenerace trvala příliš dlouho a vlivem žaludeční nevolnosti se kvalita tréninku často snižovala.

Došlo mi, že k lepšímu výkonu potřebuji kromě vhodně nastaveného tréninkového plánu také ideální skladbu jídelníčku, kterou jsem dříve brala na lehkou váhu. A tak začala moje cesta za poznáním zdravé výživy. Fyziologie, Anatomie, odborné články, vědecké publikace či setkání s lidmi zabývajícími se odborným pojetím zdravé výživy, to vše formovalo a stále formuje a prohlubuje můj zájem a mé vědomosti v této oblasti. Dnes již dobře vím, že správně nastavený jídelníček přispívá nejen k regeneraci před, během a po sportovním výkonu, ale také k celkovému duševnímu i fyzickému zdraví.

Prostřednictvím práce nutričního specialisty ve Světě zdraví mám možnost předávat své vědomosti a zkušenosti dál našim klientům a pomoci jim tak s nalezením té správné cesty v dnešním širokém pojetí oblasti výživy.


Motto:Jak se projeví skrze víru a odhodlání v CO, neboť myšlenky přináší věci.