10 let jsem čekala na změnu

Publikace: 10. Březen 2015

 

Anna Langerová-předAnna Langerová-předAutor: Vítek Schlesinger
Vždycky jsem byla „plnoštíhlá“, dařilo se mi udržovat konstantní váhu, ale posledních 10 let bylo jako začarovaných, váha šla pořád pomalu a jistě nahoru. Vyzkoušela jsem všechny „zaručené“ diety, potom pilulky a nakonec i krabičkovou dietu, ale vše bylo marné. Pohyb byl pro mě stále náročnější, a když mě začala při chůzi bolet kolena, řekla jsem si už dost! I když už pro nic jiného, tak musím zhubnout pro zdraví!

A právě v těch dnech jsem uviděla na internetu reklamu na Svět Zdraví Zlín, přečetla jsem jejich internetové stránky, doporučení a úspěchy klientů. Vše na mě působilo velmi profesionálně a proto jsem si řekla, že tohle bude moje poslední šance jak zhubnout☺

Při první návštěvě, změření a zvážení se moje předsevzetí ještě utvrdila, vždyť před několika lety jsem měla skoro o 40 kilo méně! Po vyšetření a konzultaci jsem dostala osobní manuál co, kdy a jaké potraviny jsou pro mě vhodné. Byly mně udělány krevní testy, a tak jsem cítila a na základě tohoto jsem začala pociťovat, jak se mně mění chemie krve. Nejdříve tedy následovala, pro mě, velmi radikální změna jídelníčku, zařadila jsem snídaně a pravidelnost v jídle dle doporučených potravin pro mé tělo.

Najednou jsem se cítila mnohem lépe, kila začala jít pomalu dolů měla jsem více energie! Po prvních 10 kilech jsem bylo také načase zařadit pravidelný pohyb. Začala jsem chodit do fitka, což mě také nesmírně nabíjí energií a hlavně dobrou náladou!

Rok se s rokem sešel a já mám téměř o 30 kg méně! Doufám, že budu pokračovat i nadále reakce okolí a obdiv rodiny mě k tomu inspirují! A já také všem, kteří se mě na moje hubnutí ptají ,doporučuji návštěvu ve Světě zdraví!

Pasted_Image_10_03_15_09_49Pasted_Image_10_03_15_09_49Autor: Vítek Schlesinger

Tímto bych chtěla poděkovat všem ze Světa zdraví GreenFit Zlín za příjemný a milý přístup , hlavně paní Zelíkové za pomoc a všechny cenné rady při našich konzultacích, které mně otevřely oči☺