-30 kg ve Zlíne

Publikace: 14. Srpen 2014

Po porodu druhého syna jsem se rozhodla, že je nejvyšší čas se sebou něco udělat. Vůbec jsem netušila, jak zhubnout. Musela jsem, necítila jsem se moc dobře, byla jsem unavená, otrávená a bez energie. Navíc jsem začala mít problémy s kolenem. Na doporučení lékaře jsem musela snížit váhu. No jo ono se to lehce řekne, ale jak na to. V rodině máme předpoklady k obezitě, to byla moje výmluva – „Je to dědičné s tím nic neudělám“.

 

Jednoho večera jsem brouzdala po internetu a našla odkaz na Svět zdraví Zlín. Po pročtení kladných hodnocení jsem se rozhodla, že to zkusím. Zavolala jsem si na recepci a domluvila první konzultaci.
Byla jsem mile překvapená, jak prostředím tak i slečnou recepční i mou poradkyní, které byly vždy usměvavé, dobře naladěné.

První měsíc byl náročný, musela jsem se naučit hodně věcí: jíst pravidelně, dodržovat pitný režim, orientovat se v potravinách a časem zapojit i pohyb. Prvních osm kilo šlo téměř samo. Začala jsem se lépe cítit, měla jsem víc energie a svět se mě zdál barevnější.

 

Za rok jsem zhubla 30 kg a chci pokračovat i nadále.

Obdiv rodiny a mého okolí mě „nakopává“ abych pokračovala dál.Tímto děkuji Světu zdraví ve Zlíně za odborné vedení, cenné rady, ale také podporu a mé poděkování patří i mé rodině.

Všem vřele doporučuji, opravdu to stojí za to.Hodně štěstí všem, kteří se rozhodnout jít do toho,Monika Černá 32 let, Uherské Hradiště