Zdravá dieta Zlín

Publikace: 28. Listopad 2013

YAĞ YAKICI KAPSUL 2

Na internetu se dozvíte o několika typech diet a o všech se říká, jak jsou „zaručené“. Řekneme vám, že takové diety jsou téměř hazardem se zdravím ne-li se životem! Pokud si opravdu myslíte, že zdravá dieta neexistuje, tak se mýlíte.

Zdravá dieta je taková, která vám udělá pestrý jídelníček a zároveň vás neomezuje v konzumaci jídla. K této zdravé dietě jsme schopni ve společnosti Svět zdraví GreenFit Zlín přidat i něco navíc.

Od nás získáte kompletní přehled o vašem metabolismu. Děláme tzv. Nutriční typologií, která provede potřebné kroky k tomu, aby byly zajištěny potřeby a charakteristiky ve vašem stravování. Podstoupíte vyšetřením, na kterém se dozvíte, jaký typ metabolismu máte. Testy zahrnují také stravovací návyky, vliv psychiky, dědičné predispozice a další. Na základě veškerých aspektů vám bude sestaven osobní jídelní plán.

Zdravá dieta získává nový rozměr a nejedná se o obyčejnou dietu. Odstraníme z vašeho jídelníčku potraviny, které vašemu tělu můžou škodit a na první pohled to může vypadat i na „zdravé potraviny“.
Vyberte si správné odborníky, kteří vám nastolí tu správnou zdravou dietu.