Zdravé hubnutí Zlín

Publikace: 28. Listopad 2013

zenska

Je možné zhubnout napořád? Tzn. bez jojo efektu? Pokud jste se rozhodli právě pro nás, tak věřte, že vše je možné. Svět zdraví GreenFit Zlín používá metodu komplexní nutriční typologie.

V případě, že s námi chcete hubnout, tak vám bude provedena kompletní diagnostika, aby se zjistilo, jak na tom se zdravím vůbec jste. Vše se tak děje na vstupní prohlídce, kterou je potřeba zaplatit částkou 400,- Kč. Vše je nezávazné, a pokud se rozhodnete, že nechcete s námi spolupracovat, tak to pochopíme.

Pokud s námi budete spolupracovat, tak pro vás sestavíme stravovací plán, ze kterého vyloučíme veškeré potraviny, které vám škodí a mohou být k vašemu zdravotnímu stavu velmi rizikové. Nutriční typologie je tady právě proto, aby nastartovala váš metabolismu.

 

 Určitě se nebojte, že by se vás celý jídelníček skládal z jídel, které by vám vůbec nechutnali a museli jste tak hladovět. O tom zdravé hubnutí Zlín není! Zdravé hubnutí je na bází pestrého jídelníčku, vyvážené stravy. Zdravé hubnutí si musíte užít a ne trpět.

V poslední části se provádí konzultace, která probíhá po celou dobu programu. Poskytneme vám cenné informace do budoucna. Zdravé hubnutí není krátkodobý proces a vyžaduje dostatek času.